1. Zapraszamy do kontaktu z doradcą Eko Woda Filtracja!
Bezpłatna konsultacja telefoniczna: (71) 798-93-97
Uzdatnianie wody i filtry do wody. Profesjonalne systemy uzdatniania wody / Uzdatniacze wody EWF
Domyślny

Prowadzimy instalacje na terenie

Polski z dojazdem do

Państwa domu lub firmy.

 

Zapytania w sprawie oferty cenowej prosimy kierować do biura:

+48 (71) 798-93-97

+48 602 350 332

 

Na pytania związane z urządzeniami oraz stosowanymi technologiami odpowiadają pracownicy działu technicznego:

+48 668 523 388

 

Koniecznie zapytaj o wyjątkową ofertę Internetową!

 

Codziennie odpowiadamy także na e-maile: biuro@ewf.net.pl

Filtr do wody pitnej montowany poz zlewem w kuchni

Wydajne i nowoczesne filtry do wody pitnej

 

   
Filtry do wody pitnej (filtry kuchenne, systemy molekularne i odwróconej osmozy), to urządzenia niewielkich rozmiarów, montowane bezpośrednio przed miejscami poboru wody (np. krany w kuchni). Urządzeń tych używamy, gdy zależy nam na dobrym smaku, zapachu i jakości wody, którą będziemy wykorzystywać do celów spożywczych, takich jak np. przyrządzanie posiłków. Umożliwiają one skuteczne filtrowanie wody pitnej, stanowiąc jednocześnie najbardziej popularne rozwiązanie na zapewnienie czystej oraz zdrowej wody do picia.

Na rynku istnieje wiele różnych modeli filtrów. Wybór odpowiedniego systemu do filtrowania wody pitnej, to kwestia indywidualnych preferencji Konsumenta oraz jakości wody, która jest różna w zależności od regionu i lokalizacji miejsca poboru wody. Dlatego też, dokonując wyboru systemu filtrów do wody pitnej pamiętajmy o dokładnym sprawdzeniu jaką jakościowo wodę pobieramy i w jakim stopniu chcemy ją uzdatnić. Tylko prawidłowo dobrane i właściwie eksploatowane domowe filtry przyczynią się do poprawy jakości wody pitnej.

Domowe systemy filtrów umożliwiające uzdatnianie wody pitnej

Niestety woda dostarczona poprzez wodociągi komunalne do naszych mieszkań nie nadaje się bezpośrednio do picia i nie jest stabilna chemiczne oraz biologiczne. Kupowanie wody butelkowanej – nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, bo jej jakość i cena nie zawsze odpowiada potrzebom oraz możliwościom. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem wydają się profesjonalne filtry oraz systemy umożliwiające uzdatnianie wody pitnej w domu.

Filtr do wody pitnej mieści się pod zlewem w kuchni

Za pomocą kompaktowych domowych filtrów wody pod zlewozmywakowych pozbawiamy wodę szkodliwych związków i zanieczyszczeń wpływających bezpośrednio na zdrowie oraz Państwa zdrowy tryb życia. Mamy zawsze do wyboru różne rodzaje urządzeń, wykorzystujące różne technologie oczyszczania i filtrowania wody pitnej.

Nasz domowy system filtrów do uzdatniania wody pitnej – to mini ekosystem w Państwa domu. Sprawdź również jak zachodzi zmiękczanie wody.
  
Zakupy finansuje:
Dowiedz się więcej>>>>

© Eko Woda Filtracja Wrocław - Uzdatnianie wody oraz filtry do wody - Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.