1. Zapraszamy do kontaktu z doradcą Eko Woda Filtracja!
Bezpłatna konsultacja telefoniczna: (71) 798-93-97
Domyślny

Prowadzimy instalacje na terenie

Polski z dojazdem do

Państwa domu lub firmy.

 

Zapytania w sprawie oferty cenowej prosimy kierować do biura:

+48 (71) 798-93-97

+48 602 350 332

 

Na pytania związane z urządzeniami oraz stosowanymi technologiami odpowiadają pracownicy działu technicznego:

+48 668 523 388

 

Koniecznie zapytaj o wyjątkową ofertę Internetową!

 

Codziennie odpowiadamy także na e-maile: biuro@ewf.net.pl

Uzdatnianie wody w domu – na czym polega?

Uzdatnianie wody w domu jest procesem mającym na celu uzyskanie jakości wody zgodnej z obowiązującymi normami oraz przeznaczaniem. Woda płynąca w naszych kranach najczęściej jest wodą wodociągową lub pochodzącą ze studni – o ile woda z wodociągu na ogół spełnia wymogi wody pitnej, to woda studzienna często wyróżnia się szeregiem parametrów przekraczających normę (mangan, żelazo, amoniak, itp.). Problemem może być także jej zapach oraz smak.
W celu uzdatniania wody w domu stosuje się różnego rodzaju systemy oraz filtry, przeznaczone do mieszkań, domów jednorodzinnych, mniejszych i większych gospodarstw. Domowe uzdatniacze wody pozwalają wyeliminować wiele problemów związanych z jakością wody, wyróżniając się wysoką wydajnością oraz łatwością w użyciu i eksploatacji.

Nowoczesne domowe stacje uzdatniania wody

Jeśli nie są Państwo zadowoleni z jakości wody w swoim domu, w czajniku gromadzi się kamień, a na bateriach nieustannie pojawiają się uciążliwe osady, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą domowych stacji uzdatniania wody.
Oferowane przez nas przydomowe stacje uzdatniania wody stanowią profesjonalne i zarazem wydajne rozwiązania, które są skierowane głównie do użytkowników indywidualnych. Każda domowa stacja uzdatniania wody działa w pełni automatycznie, a dodatkowo na życzenie klienta, mogą zostać rozbudowane o system monitoringu jakości wody czy funkcję samodzielnego płukania i czyszczenia membran.

Domowe stacje uzdatniania wody eliminują następujące problemy:

  • zbyt wysoką twardość wody,
  • przykry smak i zapach,
  • niewłaściwy kolor zabarwienia,
  • związki żelaza i manganu rozpuszczone w wodzie,
  • skażenia bakteriologiczne.

Idealna woda z własnego ujęcia

Proponowane przez naszą firmę różne modele domowych uzdatniaczy wody stanowią opłacalne inwestycje, pozwalając na uzyskanie idealnej wody z własnego ujęcia. Każda przydomowa stacja uzdatniania wody została starannie sprawdzona i przetestowana, a potwierdzeniem skuteczności jest atest PZH.
Prawidłowo użytkowana i eksploatowana stacja uzdatniania wody w domu znacznie zwiększa poziom bezpieczeństwa wody pitnej, a także przedłuża żywotność urządzeń sanitarnych (instalacji hydraulicznych, armatury grzewczej, pralek, itp.).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą filtrów do systemów domowych

© Eko Woda Filtracja Wrocław - Uzdatnianie wody oraz filtry do wody - Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.